MÖBLER / Bord / Skrivbord 10695003
*
nr 1069 5003
Skrivbord
1950-tal, Teak, Med barskåpsdel, 137, djup: 61 cm, höjd: 73 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
4.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:51:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 07:17:30
1
2.400 kr
14/11 17:33:01
2
3.200 kr
14/11 17:45:06
1
2.800 kr
14/11 17:45:06
2
3.000 kr (Budbetjänt)
14/11 17:45:47
1
3.200 kr
14/11 17:45:47
2
3.200 kr (Budbetjänt)
14/11 17:48:02
1
3.400 kr
14/11 18:20:23
2
3.600 kr
14/11 19:34:32
1
4.000 kr
14/11 19:42:01
1
Vinnande bud
14/11 19:46:37
2
4.000 kr
14/11 19:46:37
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barskåpsdel bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
4253 Skrivbord
England, grön läerskiva. Bredd: 135 cm, djup: 74 c..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:43
-
3228 Skrivbord
England. Bredd: 136 cm, djup: 77 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07
-
3210 Skrivbord
med fristående hurts på trissor, Osvaldo Borsani &..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:58
-
4118 Skrivbord
omkring 1900, Furu / björk, omarbetat. Bredd: 118 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:59
-
3387 Skrivbord
Teak, 1960-tal. Bredd: 110 cm, djup: 55 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:30
-
4073 Skrivbordsställ
1800-tal, porslin / mässing. Längd: 19 cm, höjd: 8 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:24
*
Skrivbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5003
Skrivbord
1950-tal, Teak, Med barskåpsdel, 137, djup: 61 cm, höjd: 73 cm
Utrop: | 2.600 kr |
---|---|
Såld: | 4.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 07:17:30 | 1 | 2.400 kr |
14/11 17:33:01 | 2 | 3.200 kr |
14/11 17:45:06 | 1 | 2.800 kr |
14/11 17:45:06 | 2 | 3.000 kr (Budbetjänt) |
14/11 17:45:47 | 1 | 3.200 kr |
14/11 17:45:47 | 2 | 3.200 kr (Budbetjänt) |
14/11 17:48:02 | 1 | 3.400 kr |
14/11 18:20:23 | 2 | 3.600 kr |
14/11 19:34:32 | 1 | 4.000 kr |
14/11 19:42:01 | 1 | Vinnande bud |
14/11 19:46:37 | 2 | 4.000 kr |
14/11 19:46:37 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barskåpsdel bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
4253 Skrivbord
England, grön läerskiva. Bredd: 135 cm, djup: 74 c..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:43 -
3228 Skrivbord
England. Bredd: 136 cm, djup: 77 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07 -
3210 Skrivbord
med fristående hurts på trissor, Osvaldo Borsani &..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:58
-
4118 Skrivbord
omkring 1900, Furu / björk, omarbetat. Bredd: 118 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:59 -
3387 Skrivbord
Teak, 1960-tal. Bredd: 110 cm, djup: 55 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:30 -
4073 Skrivbordsställ
1800-tal, porslin / mässing. Längd: 19 cm, höjd: 8 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:24